Foster Technologies

Powerbank baseus 10000 mah

Brak głosów.
Please wait...

Powerbank baseus 10000 mAh oprócz opcji ładowania kablem posiada możliwość ładowania indukcyjnego w standardzie Qi. Oznacza to, że w dowolnym momencie i dowolnym miejscu urządzenie, którego bateria jest na wyczerpaniu, będzie mogło zostać naładowane bez konieczności użycia jakiegokolwiek kabla.Powerbank baseus 10000 mAh oprócz opcji ładowania kablem posiada możliwość ładowania indukcyjnego w standardzie Qi. Oznacza to, że w dowolnym momencie i dowolnym miejscu urządzenie, którego bateria jest na wyczerpaniu, będzie mogło zostać naładowane bez konieczności użycia jakiegokolwiek kabla. Jedynym warunkiem jest posiadanie funkcji ładowania bezprzewodowego w urządzeniu albo zastosowanie specjalnego adaptera.

Powerbank Baseus 10000 mAh posiada baterię o imponującej pojemności do 10000 mAh. Daje to pewność wielokrotnego użytkowania bez konieczności ładowania samego powerbanka. Pojemność do 10000 mah to wystarczająca ilość energii, żeby wspomóc pracę nawet kilku urządzeń.

Porty USB i USB-C zastosowane w powerbanku Baseus pozwalają na ładowanie dwóch urządzeń w tym samym czasie i to bez obaw, że ładowanie straci wtedy na jakości. Korzystanie z opcji ładowania bezprzewodowego jest możliwe tylko z urządzeniem, które też taką funkcję posiada.

Sygnalizacyjne diody LED informują o poziomie baterii oraz o rozpoczęciu i zakończeniu procesu ładowania. Diody zamieszczone w powerbanku Baseus włączą się gdy tylko urządzenie potrzebujące naładowania zostanie do niego podłączone lub gdy znajdzie się w pobliżu cewki indukcyjnej.

Powerbank Baseus 10000 mAh posiada kilka poziomów zabezpieczeń. Między innymi przed przegrzaniem, przeładowaniem oraz krótkimi spięciami. Daje to kompletną ochronę wszystkich akcesoriów podłączanych do powerbanka jak i samego urządzenia ładującego.

Smukłość powerbanka Baseus sprawia, że jest on poręczny i bardzo pewnie leży w dłoni. W dodatku prezentuje się bardzo elegancko i lekko, co przemawia zdecydowanie na korzyść. Wykonany został z trwałych i bardzo wytrzymałych materiałów. Daje to pewność trwałości i długowieczności urządzenia- nie będzie to zakup tylko na chwile.

Bez wątpienia największymi atutami powerbanka Baseus 10000 mAh są ładowanie indukcyjne w standardzie Qi, imponująca pojemność baterii 10000 mAh oraz porty USB i USB-C pozwalające na równoczesne z nich korzystanie.

Nazwa firmy: Foster Technologies

Adres: Ul. Estrady 86, 01-932 Warszawa, mazowieckie

Telefon: +48 888 141 618

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 04.12.2019